כל מה שכדאי לדעת בנושא עיצוב ביתן לתערוכה

  • לשאלות ותשובות בתחום בניית תערוכות
  • למאמרים בתחום עיצוב תערוכות
  • רוצים להתרשם מביתנים שסובבים סביב קונספט עיצוב מעניין ? 

 

משתתפים בתערוכה? כך תבלטו מעל כולם!

 
תערוכות וכנסים הנם הזדמנויות מצוינות לעסק שלכם. זהו הזמן לחשוב על קונספט ייחודי שילווה אתכם בתערוכה, לתפוס את העין של הלקוח הפוטנציאלי ולהפגין נוכחות עסקית מרשימה. אנחנו ב"סמארט אנד לייט" יודעים שהזדמנות עסקית צריך לתפוס בשתי ידיים ולא לתת לה ללכת – אתם יכולים לבלוט מעל כולם בתערוכה הבאה שלכם!

אתם ודאי שואלים איך?  עם ניסיון רב השנים שלנו, נוכל יחד למצוא את הדבר שייחד אתכם, על פני המתחרים ולהדגישו בעיצוב הביתן שלכם בתערוכה הבאה.
חולמים להיות מקוריים בתערוכה? אתנו אתם יכולים להגשים את החלום !

אז מה השלבים בעיצוב ביתן לתערוכה ואיך מתחילים? 

ראשית עליכם להצטייד במפת התערוכה, עם המיקום שסגרתם מול מארגני התערוכה או הכנס. מפת התערוכה קובעת את צורת הביתן . סוג הביתן הוא המפתח לעיצוב ולאפיון הביתן. לפי צורת הביתן אתם יודעים כמה שכנים יש לכם בביתן, באילו קירות אפשר לעצב ומהיכן רואים אתכם טוב יותר.

קיימים 4 סוגי ביתנים:
ביתן בצורת ר' – ביתן פינת – ביתן בעל 2 קירות ו-2 חזיתות פתוחות.
ביתן בצורת ח' – ביתן טורי – ביתן בעל 3 קירות וחזית אחת פתוחה.
ביתן בצורת חצי אי ביתן בעל קיר אחד בלבד, שכן אחד בתערוכה ו-3 חזיתות פתוחות.
ביתן בצורת אי – ביתן פתוח לכל הכיוונים, ללא שכנים, עם 4 חזיתות פתוחות.

שלחו לנו את מפת התערוכה עם מיקומכם ואנחנו כבר נציע לכם כיווני עיצוב מעניינים. כתובת המייל למשלוח המפה marketing@smart-light.net

להלן דוגמאות לביתנים לפי ארבע צורות הביתן הקיימות:

ביתני אי – פתוחים מ-4 כיוונים (ביתני תצוגה ללא קירות משותפים עם מציגים אחרים)

ביתן לתערוכה חצי אי – קיר אחורי משותף עם מציג שכן ו-3 חזיתות פתוחות

ביתן טורי בצורת ח' – בעל 3 קירות משותפים עם מציגים שכנים וחזית אחת פתוחה

ביתן פינתי בצורת ר' – בעל 2 קירות משותפים עם מציגים אחרים ו-2 חזיתות פתוחות

אפשר לחלק את נושא בניית הביתנים לשני סוגי בניה עיקריים- ביתנים מודולאריים וביתני נגרות, מעץ

ביתן מודולארי

ביתן לתערוכה לשימוש רב פעמי. הוא מושתת על פרופילים קבועים, בגדלים שונים, שחיבור ביניהם מאפשר להגיע לגודל ביתן רצוי

ביתן מנוגר

ביתן שנבנה מעץ. הוא ביתן קבוע שנבנה בהתאם לגודל הביתן הרצוי וברוב הפעמים לא ניתן להשתמש בו שוב.

אנחנו נותנים שירותי בניה גם לביתנים מודולאריים וגם לביתני נגרות

בביתנים המודולאריים אנחנו משתמשים בטראס המעוצב, בפרופיל 10 על 10 ס"מ – פיתוח של חברתנו. ה-TRUSS עשוי מפרופילי אלומיניום.

צורת הביתן הוא הפרמטר הבסיסי ביותר להבנת העיצוב לביתן.

3 סיבות מדוע לקחת שירותי מעצב/חברת עיצוב תערוכות, לביתן תערוכה שלכם

ראש שקט – חברת "סמארט אנד לייט" מבצעת עבור הלקוח את העבודה מא' ועד ת' באופן מקצועי ומהימן, ובכך חוסכת ללקוח זמן יקר וטרחה מיותרת.

ניסיון ומקצועיות – חברת "סמארט אנד לייט" מטפחת את הידע המקצועי ועבודת הצוות של עובדיה, על מנת להעניק ללקוח שירות יעיל, אדיב ומקצועי.

חסכון בעלויות – חברת "סמארט אנד לייט" עובדת באופן קבוע עם ספקים רבים בענף ומציעה ללקוחות חבילת מחירים אטרקטיבית.

לקריאת מאמרים בנושא תערוכות וכנסים לחצו כאן

 

 

 

5 טיפים ששוים זהב לעיצוב ביתן בתערוכה

 

1. כשאתם מעצבים ביתן בתערוכה  עליכם לחשוב ראשית מי הלקוח הפוטנציאלי, המבקר בתערוכה, אליו אתם מעוניינים לפנות.

מה ימשוך את תשומת לבו לביתן שלכם

איזה פתרון אתם מציעים לו ?

ולמה כדאי לו להגיע אליכם.

מענה על שאלות אלו יביא אתכם לעיצוב ביתן תערוכה עם מסרים  מונחי לקוח.

מציגים רבים טועים בחשיבה שיווקית – עיצובית, הממוקדת בעסק שלהם. ההמלצה שלנו – לכבוש לרגע את הכובע של הלקוחות הפוטנציאלים, ולהבין מה הם רוצים.
מציג שמעוניין למכור, ממלא את הביתן במוצרים, או במסרים מכירתיים המנותקים מצרכי לקוחותיו ובכך מפספס את מטרת השתתפותו בתערוכה.

2. מציג בתערוכה שמשכיל לייצר ערך מוסף עבור לקוחותיו, דבר מה שהם מקבלים מעצם ביקורם בביתן , מרוויח את אמונו של המבקר בתערוכה. התאמת המסרים לאתגרים ולתכנים של המבקרים ויצירת ערך למפגש על לקוח פוטנציאלי.

3. תערוכה היא מדיום נהדר לקבלת לידים, אבל …

האם כל הלידים יכולים להפוך למכירה ?

האם כל הלידים שווים בחשיבותם ?

מובן שלא, ולכן יש לסמן את הלידים החמים, בעת התערוכה, כך שהטיפול בהם יעשה בהתאם לרמת מעורבותו של הלקוח הפוטנציאלי. לידים שנחשבים איכותיים הם לידים בהם הביע המבקר בביתן, עניין ישיר בשירות או במוצר הרלוונטי. להבדיל ממבקרים שנכנסו לביתן שאלו שאלות ואולי רצו לקבל GIVE AWAY או כיבוד או כל דבר שחולק בחינם בביתן, כאלה שהאינטרס שלהם, בהשארת פרטים או כרטיס ביקור, לא היה רלוונטי לחברה.

4. קהל היעד בכל תערוכה הוא שונה, עיצוב ביתן בתערוכה צריך להתאים לאופי התערוכה ולקהל היעד הרלוונטי. כך לדוגמא ביתן תערוכה בתערוכת התיירות השנתית שמתקיימת אחת לשנה בגני התערוכה,, שונה לחלוטין מביתן תצוגה בכנסים באותו תחום בדיוק, שמתקיימים בדרך כלל בבתי מלון או באולמות קטנים. למרות שמדובר  באותו תחום, לכל אחד מהאירועים יש סגנון שונה, בהתאם לגודל האירוע. הביתנים בכל אחד מהאירועים יראו שונים ורמת ההשקעה בתקציב עיצוב הביתן, שונה לחלוטין.

על אחת כמה וכמה בתערוכות בתחומים שונים. כך לדוגמא עיצוב ביתן בתחום האוכל, כמו תערוכת ישראפוד, יהיה שונה בתכלית מביתן בתערוכת הטכנולוגיה. לכל אחד מהביתנים, מהחברות ומקהל היעד יש צרכים שונים ויש לוודא התאמה של עיצוב ביתן התערוכה לפרמטרים אלו. הסוד הוא בהבנה מעמיקה של קהל היעד בתערוכה. לאחר מיפוי והבנה של פרופיל המבקר הפוטנציאלי  וההשפעה של המקום בו התערוכה או הכנס מתקיימים. וכפועל יוצא מזה התאמת המסרים לאופיה של התערוכה.

5. החלטתם על  עיצוב ביתן בתערוכה? חשבו האם עיצוב הביתן עובר את מבחן המציאות. האם אתם כלקוחות הייתם מבינים במה עוסקת החברה מהעיצוב של הביתן?

רוב התוכניות מצריכות התאמות לאחר שיפגשו את ה״שטח״. ולעיתים רק אחרי שהצגתם בתערוכה ועשיתם טעות עיצובית, תוכלו לדעת לא לחזור על אותה טעות. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. כחברה לעיצוב ביתנים לתערוכות, יש לנו ניסיון רב. אנחנו יודעים לתת לכם בדיוק את התשובה של מבחן התוצאה. דוגמא לכך גרפיקה שמתחילה נמוך מדיי ומכונה שמסתירה את רובה… או השקעה בסרטון שלא מצליחים לראות אותו כיון שהמסך מוקם באזור מוסתר מעיניהם של המבקרים.

מנינו בפניכם מספר טיפים, אבל אם אתם רוצים להיות באמת מוכנים ולקבל מידע וטיפים כיצד לעצב ביתן תערוכה מנצח ולהשיג את מטרתכם בעת תצוגה בתערוכה ? עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו, בטיפ השבועי ןקראו את המאמרים שאנחנו מפרסמים באתר, אחת לחודש

לכל שאלה או בקשה  נשמח לעמוד לשירותכם 073-7579017