הרעיון מאחורי עיצוב ביתנים לתערוכות

לכל ביתן יש את הסיפור שלו…

הסיבה בעקבותיה עוצב הביתן כפי שהוא נראה בתערוכה. לכל ביתן בעצם  יש בריף וקונספט לפיו אנחנו מעצבים ובוחרים את האלמנטים בתוכו, שיעבירו את המסר.

בתמונות מטה תוכלו להתרשם מהתאמת מראה הביתן ללקוח, כיצד יוצרים שפה מובחנת ועניין אסתטי ואיך מתרגמים אמצעי תצוגה לבולטות.

עיצוב ביתן תמיר פישמן בוועידת העסקים בים המלח

 

את הביתן עוצב בקווים מינימאליסטים ונקיים. שימוש בגרפיקה שזה אין שום מידע מלבד הלוגו של החברה  היא פריבילגיה השמורה רק למותגי עילית, והוא מתאים לתדמית של החברה ולמעמדה כבית השקעות גדול ומוביל.

השימוש בפינת ישיבה נמוכה מעביר מסר של מקום שבו עושים עסקים. שימוש בסידורי פרחים צמיד מוסיפים לביתן מראה יוקרתי וחי – המלצה חמה מאיתנו לשים סידור פרחים בביתנים.

עיצוב תערוכות

עיצוב ביתן חברת "הדר רוזן" (אביזרים לרכב)  בתערוכת אוטומוטור , בגני התערוכה

 

הביתן עוצב כחנות בגדים לכל דבר. המטרה שניצבה לנגד עינינו הייתה: אופנה לרכב!! משחק בין עולם האקססוריז שמקושר לעולם האופנה לבין ענף האביזרים לרכב.

לכל אלמנט עיצובי שנמצא בדרך כלל בחנות בגדים יש שימוש פונקציונאלי בעולם האביזרים לרכב: מדפי הבגדים שימשו לתצוגת האקססוריז לרכב, תאי ההלבשה שימשו כמחסן סחורה, בר משקאות היווה עמדת מכירה, ריצפת הביתן כוסתה במדבקת ברקוד ענק ועוד.

עיצוב ביתנים לתערוכות - הדר רוזן

 עיצוב ביתן חברת "שאחפ הנדסה" בתערוכת בילדינג של מרכז הבניה, בגני התערוכה

ביתן חברת "שאחפ הנדסה" נועד להציג את מוצרי ההסקה והחימום שהחברה משווקת, תחת המסר "קר בחוץ – חם בפנים". הקונספט שבנינו לביתן הדגים את שילובם של מוצרי הלקוח בשימוש יומיומי בחדרי הבית השונים, כך לדוגמא הסקה לסלון הבית, תנורים, מפזרי חום מחממי מגבות לחדרי האמבטיה ופרספקס בריצפה שמדמה את הצינורות בחימום תת ריצפתי. 

 עיצוב ביתן מאיר- חברה למכוניות בוועידת לאומי לעסקים, בים המלח

 עיצוב ביתן חברת "מאיר חברה למכוניות" התבסס הן על צבעי הלוגו של החברה ומראה יוקרתי שכן החברה משווקת בין היתר רכבי יוקרה. כדי לשוות לביתן מראה אלגנטי ואקסקלוסיבי הפכנו אותו למעין לאונץ' עסקי על ידי שילוב פינות ישיבה לבנות ושולחנות תואמים ויצרנו אווירה מעודנת שהשלמות ניבטת מכל פרט.

 עיצוב ביתן מכללת בילדינג – תערוכת בילדינג של מרכז הבנייה, בגני התערוכה

 "מכללת בילדינג" מתמחה בהכשרות וקורסים בנושא ארכיטקטורה, עיצוב ובנייה, הקונספט העיצובי לביתן היה בידול עיצוב-אסתטי. ייחוד הביתן באלמנטים חזותיים מרשימים. הביתן התפרס על שטח גדול והתנשא לגובה רב, שימוש בתאורות כאמצעי לצביעת קירות הביתן (הקירות הורכבו מבד חצי שקוף וככזה מעביר אור).

עיצוב ביתן יוניליוור – תערוכת מגה לקמעונאות 

בביתן הוצגו שני מותגים מבית היוצר של חברת יוניליוור, בדין ותלמה. "תלמה" – חלק זה של הביתן עוצב בהשראת הקמפיין המלווה את המותג   "קורנפלקס של אלופים". לשם כך הודפסה תמונת ענק של הכדורסלן עומרי כספי שיוצרת אשליה שהוא יוצא מן התמונה. על רצפת הביתן הודפס מגרש כדורסל,  ובשביל הכיף – מכונת משחק בכדורסל לשימוש המבקרים. בחלק של "בדין" –   הונח פרקט בגוונים חמים, כדי להעביר קונספט של בית ובחלק זה הוצבה מכונת ריח שפיזרה בחלל התערוכה את ניחוחות המרככים החדשים.

 

 אלמנטים בדו מימד, שלטי הכוונה ופרסום

במסגרת תערוכת ג'ובלה, של שטיר

לפניכם שלטים דו ממדיים שנועדו הן לתנאי פנים והן לתנאי חוץ. 

שלטים אלו מגיעים בגדלים ובגבהים שונים, והם עומדים באופן עצמאי לחלוטין על פלטות ייצוב ייעודיות.

 

אלמנטים בתלת מימד, שילוט ב"קובייה"

במסגרת כנס IBM  שהתקיים בגני התערוכה.

לצורך השגת אפקט תלת ממדי שילבנו בד חצי שקוף עם הדפסה דיגיטלית ותאורה אחורית. 

השילוב כפי שניתן לראות בתמונה, יצר אפקט של קופסת תאורה, שנתלתה מגובה רב

 

אלמנטים דינאמים

העברת מסרים באמצעי מולטימדיה:  פלאזמות, מסכי הקרנה וקירות וידאו שתופסים את תשומת לבו של המבקר. את המסכים שילבנו בתוך הקירות הממותגים.

כן… כן… המסכים, על משקלם הרב, מותקנים על גבי הבדים, השמשוניות, כפי שניתן לראות בתמונה.

 

אלמנטים בתליה מהתקרה

אי אפשר להישאר אדישים לקובייה שנתלית מתקרת האולם. היא ממותגת, גדולה, בולטת ומתנוססת לגובה רב.  היא מושכת את העין ואת תשומת הלב של המבקרים במקום, כבר מרגע הכניסה לאולם.

כמובן שלא לכל לקוח אנחנו ממליצים להשתמש בתליית אלמנטים מהתקרה. ההמלצה לתליית קובייה ממותגת מהתקרה היא למציגים שממוקמים בסוף האולם או במקום הנחבא לעין מאזור הכניסה.

חלוקת שטחי תצוגה \ חדרי ישיבות

תמונה זו ממחישה היטב חלוקת שטח באמצעות קירות טראס ממותגים שנועדו ליצור חללים מבודדים ואינטימיים לצורך פגישות עסקיות ואישיות עם לקוחות/ מבקרים.

באמצעות ההדפסה על הבדים (שמשוניות), ניתן ליצור מיתוג ולהעביר מסרים גרפים שיווקיים, גם ליושבים בתוך החדר, וגם לאלו שמחוצה לו.