דוכני תערוכה לכנסים: מה צריך להיות בהם?

דוכני תצוגה המציגים בכנסים לא מספקים את הידע הטהור של מה שאתם עוסקים בו. הם מספקים פתיחת צהרים חדשים באותו תחום, המסתמכת בעיקרה על שבבי מידע היוצרים את הניצוץ הראשוני בקרב הקהל. כאן, זו העת לדבר על סוג הקהל. ישנו קהל שבא ללמוד או להתעניין בעבודה באיזשהו תחום, לעומת קהל מומחים המשתווה או מתעלה עליכם בידע באותו תחום.

רוב דוכני התצוגה הם דוכנים מהסוג הראשון, אבל קחו בחשבון שגם בכנסים כאלה, המומחים יגיעו מבלי שתבקשו. ריגול תעשייתי, או אפילו בדיקת רמתכם וביצועיכם בתחום נעשים בתערוכות הללו חדשות לבקרים, ולכן חשוב שתמיד תיראו במיטבכם.

שלטים כתובים בדוכני תצוגה

השלט המרכזי יהיה, כמובן, הלוגו העסקי שלכם. הוא יוצב במקום בולט, על מנת שאנשים יבינו לאן הם הגיעו. בצדי הדוכן לתערוכה ייתלו כל מיני שלטים שיספקו עניין ללקוחות, ולא בהכרח ידע טהור. שימוש בידע טהור לפרסומת עושות חברות הדרכות חזקות ומוכרות כמו ג'ון ברייס, אוניברסיטאות, חברות בע"מ ענקיות וידועות וכד'. עסק קטן ובינוני לא צריך, (גם אם הוא אכן יכול לעשות כן), לרשום שהוא מספק ידע טהור. במקום זאת, הוא צריך לרשום שלטים שיביאו קהל, כלומר שלטים שימשכו אותו מבחינה פעלתנית. למשל "כאן תלמד X ו- Y" אינו משפט טוב. לעומת "נמאס לך להסתמך על ספריות במחשוב-ענן? כאן תמצא את הפתרון" זה משפט מצוין, כי אז הלקוח מבין שהוא נחשף דרככם למוצר כמו ענן, ויכול אף לקבל מוצר אחסון טוב מכך אם יגיע אליכם.

תמונות בדוכני תצוגה

התמונות אשר יוצגו בדוכני התצוגה צריכות להיות מעניינות. למשל, שימוש בתרשימי זרימה יכול לעורר לא מעט קהל. אם אתם מלמדים תקשורת חזותית, למשל, או עיצוב פנים, אתם יכולים להציג מוצר שיצרתם ולתלות תמונות של שלבי ההפקה. במידה ומדובר בתחום טכני שאינו חזותי כמו שיפוצים, נגינה וספורט, פשוט הציגו תמונות יפות ומנקרות עיניים, עם מוצרים חדשים המוטבעים עליהן.

סרטונים וביצועים חיים

אלה לא אלמנטים שחובה לשים בכל דוכן לתערוכה, אבל עיבוי הדוכן ב- LEVEL הזה יכול בהחלט לסייע לכם למכור ולהיות אטרקטיביים. למשל, בדוכן העוסק במוזיקה ונגינה, כדאי יהיה לשים סרטון או אפילו להביא לדוכן מבצע חי. בדוכן העוסק בשיפוצים ועבודות הבית כדאי להביא מקרן או מסך רחב ולהציג וידאו מקצועי שהפקתם.