שם:
טל':
אימייל:
תהליך הקמת ביתן בתערוכה  - צעד אחר צעד ! 


לנוחיותכם, חילקנו את התהליך לחמישה שלבים עיקריים:

צעד ראשון –  הגדרת מטרות ההשתתפות בתערוכה
נרשמתם לתערוכה ? זה הזמן להגדיר את מטרות השתתפותכם. אלו יעזרו לכם בהמשך לתכנן ולעצב את הביתן. שלב זה , אמנם נשמע טבעי ומתבקש, אך מציגים רבים , באופן מפתיע, מדלגים עליו. ביתן תצוגה מוצלח הוא ביתן שמשיג את המטרה לשמה נלקחה ההחלטה להשתתף בתערוכה.

צעד שני – אפיון הביתן
אפיון הביתן מכתיב בסופו של דבר את הקונספט העיצובי ואת המיקום של החפצים בחלל התצוגה.
הנה כמה שאלות מכוונות שמענה עליהן ייתכן ויסייע באפיון
האם הביתן שלכם מכירתי ? או תדמיתי ?
האם אתם מציגים מוצר או שירות ?
האם אתם מביאים את המוצרים פיזית לביתן או מתכוונים רק להציג אותם כתמונה על הרקע ?
מה גודלו של הביתן ומה צורתו ?   (לינק זה יוביל לדף באתר של סוגי ביתנים)
האם תצטרכו ציוד מולטימדיה בתצוגה בביתן ?

צעד שלישי – הגדרת תקציב
הגדרת התקציב שמוקצע למען עיצוב הביתן בתערוכה, מעניק מסגרת ריאלית כוללת לתכנון הביתן.
כחברה שמתעסקת בעיצוב, הגדרת מסגרת תקציבית מסייעת בידינו להגדיר בתור התחלה מה יהיה בביתן, כיצד הוא בנוי , לאיזה גובה לעלות , באילו אמצעים להשתמש וכו'.

צעד רביעי- פניה לגורם מקצועי לבניית הביתן
קיימות חברות רבות בשוק התערוכות שמציעות בגדול את אותו השירות, אך בדרכים שונות ובאמצעי תצוגה שונים. על מנת להבין מה אתם מקבלים מומלץ להיכנס לאתר האינטרנט של החברה ולראות ביתנים או אמצעי תצוגה אחרים שהחברה עיצבה והפיקה בעבר, כך תוכלו גם לברר עם עצמכם אם אתם מתחברים לקו העיצובי.
מומלץ לבחור בחברה שנותנת פתרון כולל לביתן  גם עיצוב וגם בניה בפועל של הביתן, ולא למעצבים או חברות שצריכות לפנות לספקי משנה.

צעד חמישי – תהליך העיצוב ובניית הביתן בפועל
ברגע שלקחתם חברה לעיצוב ביתנים לתערוכות, עבודתכם על הביתןם הסתיימה והמשך הטיפול בעיצוב ובקמת הביתן עובר לחברה ששכרתם, ואתם יכולים להתפנות להכנות שקשורות בחברה , בעובדים ובצוצר או השירות שאתם מציגים בתערוכה. הדבר היחיד שאתם עדיין לוקחים בו חלק הוא בעיצוב על פי טעמכם האישי.
הדמיה בתלת מימד של הביתן שלכם תסייע עבורכם להבין כיצד יראה הביתן בסופו של דבר ולתכנן היכן יעמדו המוצרים\ שירותים, פינות ישיבה עם הלקוחות, דלפק המכירה , אמצעי המולטימדיה וכל מה שבחרתם להציג בביתן שלכם בתערוכה.

החברה שבחרתם לעיצוב ובניית הביתן אחראית על עמידה בלוחות הזמנים, מקימה את הביתן ודואגת לאישורי הבטיחות בביתן. כדאי לוודא שהחברה ששכרתם את שירותיה אכן דואגת לכל ענייני הבטיחות בביתן. כי בטיחות היא מעל הכול.

בהצלחה בתערוכה !
 
מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים שכתבנו ? לחצו כאן

נשמח לעמוד לשירותכם ! צוות סמארט אנד לייט
054-6608801, 03-6420037 שלוחה 2
תחשבו חכם ! Smart and Light