אמצעי תצוגה: הדגם המודולארי הטראס מעוצב
לפניכם מגוון רחב של תמונות הממחישות שימוש בדגם המודולארי הטראס מעוצב מבית היוצר של Smart & Light 
הדגם המודולארי מאפשר גמישות מחשבתית ויצירתיות בקומופזיציות שונות. הוא מוכיח כי לעיצוב אין גבולות ומאפשר למקסם את איכויותיו של חלל הביתן. התמונות מדגימות כיצד מתאימים בין עיצוב הביתן לבין השטח העומד לרשותינו, כיצד יוצרים שפה מובחנת ועניין אסתטי ואיך מתרגמים אמצעי תצוגה לבולטות.
 
ביתן "תמיר פישמן השקעות" בועידת העסקים בים המלחאת הביתן הזה עיצבנו בקווים מינימאליסטים ונקיים. שימוש בקו שכזה הוא פריבילגיה השמורה רק למותגי עילית, והוא מתאים לתדמית של החברה ולמעמדה כבית השקעות גדול ומוביל.  
 
 ביתן חברת "הדר רוזן" (אביזרים לרכב) בתערוכת אוטו מוטור שנערכה בגני התערוכהלביתן זה בנינו קונספט ייחודי. עיצבנו אותו כחנות בגדים לכל דבר, כאשר המטרה שניצבה לנגד עינינו הייתה: אפונה לרכב!! משחק בין עולם האקססוריז שמקושר לעולם האופנה לבין ענף האביזרים לרכב.
כפי שניתן לראות מן התמונה הביתן עוצב כך שלכל אלמנט עיצובי שנמצא בדרך כלל בחנות בגדים יש שימוש פונקציונאלי בעולם האביזרים לרכב: מדפי הגדים שימשו לתצוגת האקססוריז לרכב, תאי ההלבשה שימשו מחסן סחורה, בר משקאות היווה עמדת מכירה ועוד.
 
 
 ביתן חברת "שאחפ הנדסה" בתערוכת בילדינג בגני התערוכהביתן חברת "שאחפ הנדסה" נועד להציג את מוצרי ההסקה והחימום שהחברה משווקת. הקונספט שבנינו לביתן הדגים שילוב בין מוצרי החימום בחדרי הבית השונים תוך העברת המסר: "קר בחוץ - חם בפנים".  
 
 ביתן "מאיר חברה למכוניות", המשווקת מכוניות יוקרתיות, בועידת לאומי לעסקים, ים המלחעיצוב ביתן חברת "מאיר חברה למכוניות" התבסס הן על צבעי הלוגו של החברה והן על ערכי המותג ומסריו - יוקרתיות. כדי לשוות לביתן מראה אלגנטי ואקסלוסיבי הפכנו אותו למעין לאונג' עסקי על ידי שילוב פינות ישיבה העשויות מעור לבן ושולחנות תואמים ויצרנו אווירה מעודנת שהשלמות ניבטת מכל פרט.  
 
 ביתן "מכללת בילדינג" בתערוכת בילדינג של מרכז הבנייה הישראלי, בגני התערוכה:  כאשר עיצבנו את ביתן "מכללת בילדינג" שמתמחה בהכשרות וקורסים בנושא ארכיטקטורה, עיצוב ובנייה, הקונספט העיצובי שהנחה אותנו היה בידול עיצוב-אסתטי. לכן ייחדנו את הביתן באלמנטים חזותיים מרשימים, ביניהם: ביתן שהתפרס על שטח גדול ומתנשא לגובה רב, שימוש בתאורות כאמצעי לצביעת קירות הביתן (הקירות הורכבו מבד שצבעו לבן וחצי שקוף) ועוד.  
 
 אלמנטים בדו מימדלפניכם שלטים דו ממדיים שנועדו הן לתנאי פנים והן לתנאי חוץ. שלטים אלו מגיעים בגדלים ובגבהים שונים, והם עומדים באופן אצמעי לחלוטין על פלטות ייצוב ייעודיות.  
 
 אלמנטים בתלת מימד לצורך השגת אפקט תלת ממדי אנו משלבים בד חצי שקוף עם הדפסה דיגיטלית ותאורה אחורית אשר יחדיו יוצרים אפקט של קופסת תאורה.  
 
 אלמנטים דינאמיים:  לפניכם אמצעי מולטימדיה ואביזרים כגון: פלאזמות ומסכי הקרנה, אשר שילבנו בקירות ממותגים ועמודים פרסומיים בחללי מכירה שונים ומגוונים (ומתאימים גם לתנאי חוץ וגם לתנאי פנים).  
 
 שבירת זווית ו"יציאה מהריבוע"הדגם המודולארי הטראס מעוצב מאפשר לנו ליצור כלי תצוגה בצורות מגוונות שונות. הנה כמה דוגמאות לצורך המחשה:  
 
 קובייה תלת ממדית בתלייה מהתקרה: אי אפשר להישאר אדישים לקובייה הזו. היא ממותגת, גדולה, בולטת, תלת ממדית ומתנוססת לגובה רב, ולכן היא מושכת את העין ואת תשומת הלב של המבקרים במקום, כבר מרגע הכניסה לאולם.  
 
 חלוקת שטחים:  תמונה זו ממחישה היטב חלוקת שטח באמצעות קירות טראס ממותגים שנועדו ליצור חללים מבודדים ואינטימיים לצורך פגישות עסקיות ואישיות עם לקוחות/ מבקרים.  
 
 כיפות פרספקט לצורך תצוגת מוצרים לפניכם חלק ממגוון הפתרונות שלנו לתצוגת מוצרים/ רכיבים זעירים. הייחודיות של הפתרונות המוצגים כאן הוא שקהל המבקרים לא יוכל לגעת בהם כי אם לראותם בלבד!!  
 
 ביתן יוניליוור - תערוכת מגה לקמעונאות 2011:   בביתן שעיצבנו הוצגו שני מותגים מבית היוצר של חברת יוניליוור, בדין ותלמה.
  • "תלמה" - ביתן זה עוצב בהשראת הקמפיין המפורסם המלווה את מותג קורנפלקס תלמה מזה שנים - "קורנפלקס של אלופים". לשם כך הצבנו את התמונה הגדולה של הכדורסלן עומרי כספי שיוצרת אשליה שהוא יוצא מן התמונה, חיפינו את רצפת הביתן במדבקות עם הדפס של מגרש כדורסל, על השולחנות שיבצנו תמונות מעולם הכדורסל וכן תמונת לוגו של תלמה ובשביל הכיף - מכונת משחק בכדורסל.
  • "בדין" - הקונספט שהנחה אותנו בעיצוב ביתן המותג "בדין" היה של בית. לצורך יצירת אווירת בית הנחנו פרקט בגוונים חמים וכדי לעורר את חוש הריח הצבנו מכונת ריח שפיזרה בחלל התערוכה את ניחוחות המרככים החדשים של "בדין".